طراحی قالب وردپرس | طراحی پوسته وردپرس اختصاصی | وردپرس نما

وردپرس یکی از محبوبترین CMS های موجود در دنیا است.از این رو افراد زیادی برای طراحی وب سایت خودشون به این سیستم مدیریت محتوا روی آوردند.خوب این انتخاب رو افراد متفاوت و با دیدگاه های متفاوت انجام دادن و به این نتیجه رسیدن که طراحی قالب وردپرس می تونه کمک بسیاری به اونها بکنه تا چند قدم از بقیه جلو بیوفتن.اگر می پرسین که من هنوز متقاعد نشدم که چرا باید اصلا وردپرس رو انتخاب کنم بهتون پیشنهاد می کنم این مطلب رو حتما مطالعه بکنید :

دلایلی که شما رو قانع می کنه چرا وردپرس رو انتخاب کنید؟

 

طراحی قالب وردپرس
طراحی قالب وردپرس

یک نکته که شاید شما با شنیدن اون متعجب می شید اینه که شما می تونید با استفاده از وردپرس سایت شرکتی،شخصی، وبلاگی، خبری، فروشگاهی و… می شود طراحی کرد.هسته وردپرس بسیار منعطف است به این شکل که شما می توانید هربلایی که خواستید سرش بیاورید.از همین رو طراحی قالب وردپرس در ایران و دیگر نقاط جهان رونق خوبی دارد و وب سایت های زیادی با استفاده از این پلتفرم بالا می آیند.همچنین سئو وردپرس یکی دیگر از دلایلی است که حتما باید به آن کوچ کنید است.

طراحی قالب وردپرس اختصاصی

با توجه به رقابتی شدن کسب و کارها در اینترنت و اهمیت پیدا کردن برند سازی دیگر یک وب سایت معمولی و یا یک وبلاگ نمی تواند معرف و نماینده خوبی از شرکت یا سازمان شما در دنیای مجازی باشد. شما برای اینکه بتوانید اعتماد مخاطبین را جلب کنید باید از هماهنگی در طراحی هویت بصری بهره مند باشید. برای این منظور نیازمند طراحی منحصر به فرد برای قالب سایت، کارت ویزیت، اوراق اداری و… هستید. ایجاد هماهنگی بین المان های تبلیغاتی باعث میشود تا مخاطبین شما را به عنوان یک سایت و برند معتبر بشناسند و از دنیای مجازی به شما اعتماد کنند.

تیم وردپرس نما نیز با تیمی متشکل از افراد مجرب و حرفه ای آماده دریافت سفارشات شماست تا بتواند تمام ذهنیات شما را برای وب سایت خودتان در وردپرس پیاده سازی کند.

هزینه طراحی قالب وردپرس

هزینه طراحی قالب سایت های وردپرسی با توجه به امکانات مورد نیاز کارفرما و تعداد Template های مورد نیاز تعیین می گردد.

یکی از عواملی که در تعیین قیمت طراحی قالب سایت اثرگذار است، بهینه بودن قالب برای گوگل است. بهینه بودن قالب و رعایت استانداردهای کد نویسی یکی از ۲۰۰ فاکتور اساسی سئو می باشد که گوگل برای رتبه بندی سایت ها به آن اهمیت ویژه ای میدهد. اگر هدف شما از راه اندازی وب سایت بازاریابی اینترنتی و کسب رتبه در گوگل می باشد حتما به قالب استاندارد و بهینه شده نیاز دارید.

 

برخی قابلیت هایی که در طراحی پوسته وردپرس اختصاصی خود می توانید در نظر بگیرید

۱- قابلیت دارا بودن بخش فروشگاه و سازگاری با ووکامرس

۲- سازگاری با قدرتمند ترین افزونه اسلایدر ( رولیشن اسلایدر )

۳- دارای صفحه ساز قدرتمند ویژوال کامپوسر

۴- قابلیت عضویت

۵- دارای پنل کاربری برای اعضای سایت

۶- چند ستونه شدن

۷- ابزراک های اختصاصی

۸- سیستم تبلیغات حرفه ای

۹- بخش دانلود حرفه ای برای سایت های فروش فایل یا دانلودی

۱۰- سازگاری با EDD برای سایت های فروش فایل مجازی

۱۱- زمینه های دلخواه سفارشی

۱۲- پشتیبانی از شورتکد ها

۱۳- مگا منو قدرتمند با قابلیت قرار دادن تصویر زیر برای منو ها

۱۴- دارای قابلیت جستوجوی قدرتمند و حرفه ای

۱۵- انتخاب استایل قالب وردپرس اختصاصی خود

و ….